Arrow Fat Left Icon Arrow Fat Right Icon Arrow Right Icon Krepšelis Icon Close Circle Icon Expand Arrows Icon Facebook Icon Hamburger Icon Information Icon Down Arrow Icon Mail Icon Mini Cart Icon Person Icon Ruler Icon Paieška Icon Shirt Icon Triangle Icon Bag Icon Play Video

Apie musMes esame suaugę. Ir mums tai patinka. Visame kame siekiame kokybės, bet tai nereiškia, kad esam labai rimti – mes žaidžiame ir linksminamės.Grownups idėja brendo ne vienerius metus. Galiausiai suradome save kaip prekės ženklą vyriškiems ir moteriškiems drabužiams, aksesuarams bei įvairiems „meniškiems“ dalykėliams.


Mūsų dizaineriai yra tikri menininkai, meistrai ir amatininkai vienu metu. Jie visi turi menininko polėkio, profesionalo meistrystės ir amatininko kruopštumo.Savo drabužius siuvame tik iš labai kokybiškų audinių. Kai kurie yra iš 100-procentinės medvilnės, kiti pagaminti naudojant naujausias technologijas. Ir visi be išimčių – neįtikėtinai patogūs. Skirti gyventi, ne atrodyti. Jaustis savimi, džiaugtis gyvenimu, laisvai judėti visomis prasmėmis.


Nes juk mes su jumis esame suaugę – ir mums tai patinka.