Arrow Fat Left Icon Arrow Fat Right Icon Arrow Right Icon Krepšelis Icon Close Circle Icon Expand Arrows Icon Facebook Icon Hamburger Icon Information Icon Down Arrow Icon Mail Icon Mini Cart Icon Person Icon Ruler Icon Paieška Icon Shirt Icon Triangle Icon Bag Icon Play Video

Kristina Kruopienytė

Kristina Kruopienytė

Kristina Kruopienytė – ne tik viena žinomiausių Lietuvos mados dizainerių. Jos kuriamas išskirtinės urbanistinės mados prekės ženklas KK pripažintas taip pat ir tarptautiniu mastu.


KK kolekcijos atspindi mūsų, modernaus pasaulio miestų gyventojų, nuolat besikeičiančius poreikius ir gyvenimo būdą, kurie yra koduojami ritminėmis, grafinėmis ir konstrukcinėmis detalėmis. KK jungia savitą estetiką, šiuolaikinę klasiką ir nuolatines naujoves. Tai yra maištingą socialinę laikyseną bei požiūrį deklaruojantis mados prekės ženklas. Jis skirtas brandžiai, rafinuotai ir elegantiškai asmenybei, nebijančiai išraiškingo savito stiliaus ir spinduliuojančiai pasitikėjimą savimi.


Dizainerė neslepia meilės prabangioms medžiagoms ir naujausioms technologijoms, kurios, derinamos su klasikiniais audiniais, leidžia mums įgyti aukštesnio lygio mados patirties ir įkelti koją į ateitį.