Arrow Fat Left Icon Arrow Fat Right Icon Arrow Right Icon Krepšelis Icon Close Circle Icon Expand Arrows Icon Facebook Icon Hamburger Icon Information Icon Down Arrow Icon Mail Icon Mini Cart Icon Person Icon Ruler Icon Paieška Icon Shirt Icon Triangle Icon Bag Icon Play Video

Paslaugų sąlygos

BENDROSIOS NUOSTATOS

Naudojimasis šios elektroninės parduotuvės paslaugomis (toliau “Paslaugomis”) yra apibrėžiamas numatytomis sąlygomis ir įspėjimais (toliau “Sąlygos ir Įspėjimai”). Naudodamasis grownupsdesign.com paslaugomis Jūs sutinkate su “Salygomis ir Įspėjimais”, kurie gali būti atnaujinami periodiškai. Norėdami susipažinti su pasikeitusiomis “Sąlygomis ir Įspėjimais”, reguliariai tikrinkitės šią skiltį. „GROWNUPS“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo nutraukti arba apriboti Jūsų dalyvavimą grownupsdesign.com elektroninėje parduotuvėje. „GROWNUPS“ nėra atskaitingas, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių grownupsdesign.com elektroninė parduotuvė yra nepasiekiama tam tikru laiku bet kokiam periodui. „GROWNUPS“ pasilieka teisę apriboti priėjimą prie tam tikrų elektroninės parduotuvės sričių ar net visos svetainės.

DRAUDIMAI

grownupsdesign.com draudžiama:
  • Padaryti arba skatinti nusikalstamą veiką;
  • Perduoti/platinti virusus arba dalintis bet kokia kita informacija, kuri yra tyčinė, technologiškai žalinga, pažeidžianti konfidencialumą, arba bet kokiu būdu įžeidžianti, nepadori;
  • Įsilaužti į bet kurį paslaugos tiekimo etapą;
  • Iškraipyti/gadinti duomenis;
  • Trukdyti kitiems vartotojams;
  • Pažeisti kito vartotojo privačias teises;
  • Siųsti neprašytą reklaminę medžiagą;
  • Bandyti per grownupsdesign.com prieigą paveikti kompiuterinių įrenginių našumą ir funkcionalumą. Šios nuostatos pažeidimas reiškia nusikalstamą veiką pagal „Netinkamo kompiuterių naudojimo“ aktą 1990. Nustatęs tokį pažeidimą „GROWNUPS“ informuos teisėsaugos institucijas ir perduos Jūsų asmeninius duomenis. „GROWNUPS“ negali būti atsakingas už bet kokius nuostolius ar žalą, padarytą dėl platinamų virusų ar kitos kenksmingos medžiagos, kuri technologiškai gali užkrėsti kompiuterinę įrangą, kompiuterių programas, duomenų ar kitokios nuosavybės medžiagą dėl Jūsų naudojimosi šia svetaine arba Jūsų atsisiųstų duomenų, patalpintų šioje svetainėję, arba nuorodų į kitus tinklalapius.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ, PROGRAMINĖ ĮRANGA IR TURINYS

Intelektinės nuosavybės teisė visoje programinėje įrangoje ir turinyje, kuris yra tiesiogiai prieinamas Jums ar prieinamas per grownupsdesign.com į kitus „GROWNUPS“ šaltinius, yra „GROWNUPS“ nuosavybė saugoma autorinių teisių. Visos teisės priklauso „GROWNUPS“. Jūs galite kaupti, spausdinti ir eksponuoti „GROWNUPS“ turinį tik asmeniniais tikslais. Jums draudžiama publikuoti, manipuliuoti, platinti ar kitaip kopijuoti (bet kokiu formatu) „GROWNUPS“ turinį verslo ar komerciniais sumetimais. Jūs negalite keisti, versti, perkonstruoti, ardyti ar kurti išvestinius darbus, pagrįstus bet kokia programine įranga ar lydimaisiais dokumentais pateiktais „GROWNUPS“. „GROWNUPS“ yra prekės ženklas priklausantis Editai Šekstelienei. Jums nesuteikiami jokie įgaliojimai ar bendras sutarimas naudoti „GROWNUPS“ prekės ženklą ar bet kokį prekės ženklą, spalva, forma ar šriftu panašų į „GROWNUPS“ be raštiško „GROWNUPS“ leidimo.

REGISTRACIJA

„GROWNUPS“ pasilieka teisę uždaryti paskyras, naudojančias pakaitinį IP adresą (Internet Protocol address), siekiant nuslėpti naudojimąsi keliomis paskyromis, ar ketinimus trikdyti sklandų paslaugų tiekimą.

PARDAVIMO SĄLYGOS

Pateikdami užsakymą, Jūs siekiate įsigyti produktą, kuris yra saistomas taisyklių ir sąlygų. Visi užsakymai priklauso nuo prieinamumo ir užsakymo kainos patvirtinimo. Išsiuntimo laikai gali skirtis priklausomai nuo prekės/ių prieinamumo ir siuntimo įmonių garantijų. Dėl siuntos vėlavimo ar force majeure „GROWNUPS“ neatsako. Siekiant sudaryti sutartį su „GROWNUPS“ turite būti vyresni nei 18 metų amžiaus. „GROWNUPS“ pasilieka teisę atsakyti bet kokį Jūsų prašymą. Jūsų užsakymas yra priimtas, kai gaunate elektroninį laišką, kuriame yra kontraktas su „GROWNUPS“. Pateikdamas užsakymą Jūs prisiimate atsakomybę, jog visi Jūsų suteikti duomenys yra teisingi ir tikslūs, ir esate autorizuotas kreditinės ar debetinės kortelės, nurodomos užsakyme, naudotojas, bei esama pakankamai lėšų padengti pirkinių krepšelio išlaidoms. Kaina skirtingomis valiutomis gali svyruoti. Visos grownupsdesign.com nurodomos kainos gali svyruoti.

KONTRAKTAS

Kontraktas prekių pirkimui tarp „GROWNUPS“ ir Jūsų yra sudaromas tada, kai suformuojamas apmokėjimas ir „GROWNUPS“ nuskaičiuoja numatytą sumą iš Jūsų debetinės ar kreditinės kortelės.

KAINOS IR PRIEINAMUMAS

Nors „GROWNUPS“ nuolatos stengiasi užtikrinti, jog visa informacija, aprašymai ir kainos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje grownupsdesign.com , yra tikslios, klaidų pasitaiko. Jei pastebėsime, jog prekės, kurią įsigijote grownupsdesign.com, kaina yra klaidinga, kuo skubiau informuosime Jus apie susidariusį neatitikimą ir suteiksime Jums galimybę iš naujo patvirtinti pirkimą arba jo atsisakyti. Jei susisiekti su Jumis nepavyks, „GROWNUPS“ pirkimą automatiškai anuliuos. Jei nuspręsite anuliuoti pirkimą po pilno krepšelio apmokėjimo, už prekes Jums bus kompensuota. Sistemoje gali pasitaikyti tipografinių ar kitokių klaidų bei netikslumų ar neatitikimų. Todėl „GROWNUPS“ pasilieka teisę taisyti klaidas, neatitikimus ir praleistą informaciją bei keisti ar atnaujinti informaciją bet kuriuo metu be išankstinio pranešimo. „GROWNUPS“ pasilieka teisę atsisakyti priimti užsakymus, kurie pateikti esant sisteminėms ar pavienėms klaidoms, neatitikimams, įskaitant (be apribojimų) klaidas, neatitikimus ar nebegaliojančią informaciją apie kainas, siuntimo sąlygas, apmokėjimų terminus ar grąžinimo politiką.

NUOLAIDŲ KODAI

„GROWNUPS“ pasilieka teisę siūlyti nuolaidų kodus, kurie būtų taikomi visiems ar tik tam tikriems pirkiniams grownupsdesign.com elektroninėje parduotuvėje. Kiekvieno kodo naudojimo sąlygos bus apibrėžiamos kodo išleidimo momentą. Šios taisyklės taikomos visoms „GROWNUPS“ akcijoms, konkursams ir nuolaidų kodams (nebent nurodoma kitaip). Kodas yra taikomas vienam vartotojui ir vienam jo pirkinių krepšeliui. Maksimali suma pirkinių krepšeliui, kuriam taikomas nuolaidos kodas yra 500€. Nuolaidos kodas nebegali būti naudojamas pateikus užsakymą.